Menu
Sepetim

Blog RSS Feed

31 May Peruk Fiyatları: Kaliteli Peruklar Uygun Fiyatlarla
John 0 589
İhtiyaçlarınıza Uygun Peruk Seçimi ve FiyatlandırmaPeruklar, saç dökülmesi, doğal saçın eksikliği veya farklı bir görünüm için tercih edilen popüler bir aksesuardır. Ancak, bir peruk satın alırken fiyat ve kalite faktörleri önemli bir rol oynar. Bu m..
29 May Yarım Ay - Çıt Çıt Saç Nedir ? Nasıl Kullanılır, Yarım Ay - Çıt Çıt Saç Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir ?
John 0 13301
Yarım AySentetik yarım ay saç, sentetik özellikler taşıyan saçtır. Bu saçların kullanımının çok kolay olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Çıt çıt sistemi istenilen parçaya göre alt saça kolayca takılmalıdır. Kalan saçlar ve basınç sisteminin uygu..
13 May Peruk Nedir ? Nasıl Kullanılır, Peruk Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir ?
John 0 1180
Peruk Nedir ? Peruk, filmlerden makyaja kadar pek çok alanda insanların istedikleri saç rengine ve saç modeline kavuşmalarına yardımcı olmak için kullanılmaktadır. Saç, bir kişinin görünümünü etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Bu nedenle birço..
13 May Sentetik At Kuyruğu Nedir ? Nasıl Kullanılır, Sentetik At Kuyruğu  Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir ?
John 0 1657
At Kuyruğu Hemen hemen hepimizin saçlarının istediğimiz gibi görünmediği günler oluyor ve bu durumda at kuyruğu en büyük kurtarıcımız oluyor. O kadar ki bu modelin herkese uygun olduğunu söyleyebiliriz. At kuyruğu saç modeli özellikle saç boyu uzun o..
13 May Tepelik Nedir ? Nasıl Kullanılır, Tepelik Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir ?
John 0 1816
TepelikTepelik olarak adlandırılan ürün; genellikle kafanın tepe kısmındaki saçların genetik faktörler, dış etkenler ve hormonal bozukluklar sebebiyle dökülmesi sonucu oluşan rahatsızlıklardan dolayı kullanılan üründür. Ayrıca mevut saçından daha gür..
13 May Sentetik Tül Peruk Nedir ? Nasıl Kullanılır, Sentetik Tül Peruk Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir ?
John 0 3139
Tül PerukTül; son zamanlarda tül peruk, bıyık, sakal gibi ürünlerde üretilmeye başlanan temel bir malzemedir. Esas olarak film ve tiyatro endüstrisinde gerçek saç perukları için kullanılır. Saçların tek tek işlendiği tülde, saç telinden saç derisi gö..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 8 (2 Sayfa)